Nu collega Matthijs de Ligt is gespot met zijn zieke Jeep, kon Frenkie de Jong natuurlijk niet achterblijven. De voetballer flaneert in Spanje niet met één, maar met twee reusachtige auto's.
Frenkie voetbalt sinds 2019 bij FC Barcelona en via de club kreeg 'ie zomaar een auto cadeau. En niet zomaar een: de Cupra Formentor. Dit automerk is de sponsor van de Spaanse club, dus het was dan nogal duidelijk dat Frenkie er ook eentje kreeg. Toch bleef het niet alleen bij deze auto, want van zijn eigen geld heeft hij daarnaast nog een Porsche Macan S aangeschaft.
De twee auto's van Frenkie
De Cupra Formentor trekt een sprint van 0 naar 100 km per uur in maar 4,9 seconden. De auto heeft dan ook een topsnelheid van 250 km per uur. Het cadeau van FC Barcelona was ook niet niks, want de auto heeft een prijskaartje van 62.300 euro.
x
De Porsche Macan S zit in een nog veel hogere prijsklasse. Hiervoor betaal je namelijk minstens 110.000 euro, maar dat mag ook wel met een topsnelheid van 254 km per uur. Daarnaast is de auto ook echt een plaatje.
Bron: Man-man