De Groningse schockvlogger Alex Soze heeft in oktober 2020 een aantal dingen gedaan die niet door de beugel kunnen. Zo heeft hij iemand aangereden, diegene mishandeld en vervolgens gewoon doorgereden. Nu is Alex veroordeeld voor drie maanden gevangenisstraf en moet hij een schadevergoeding betalen van bijna 1100 euro.
Alex S. is niet de echte naam van de vlogger, wel zijn artiestennaam. Onder deze naam maakt hij al een tijdje enorm choquerende vlogs. Alex is voor niemand bang, want hij scheldt agenten uit, rijdt met z'n auto op plekken waar je niet mag komen, scheldt een medewerker van de Aldi uit omdat hij een mondkapje moet dragen en laatst vond hij de moordaanslag op Peter R. de Vries nogal grappig. Volgens Alex was het z'n verdiende loon.
Mishandeling
Vorig jaar oktober heeft Alex echter iets gedaan wat echt niet door de beugel kan. Hij heeft iemand aangereden, mishandeld en is vervolgens doorgereden. “Alex stond in de rij en ik zag hem al aardig gek worden vanwege de drukte. Rijdt hij ineens tussen de wegafzetting door en rijdt hij mij aan,” legt het slachtoffer uit. “Toen begon hij te toeteren en reed hij over mijn voet heen.” Het slachtoffer gaf toen een tik tegen de spiegel van de auto. “Hij stapte uit en haalde direct uit met zijn vuist. Die slag wist ik gelukkig af te weren, maar de volgende kwam er alweer aan. Ik kreeg een knietje tegen mijn hoofd, die ik gelukkig ook grotendeels wist af te weren, maar ik raakte wel uit balans en klapte met mijn hoofd tegen een fiets aan. Hij reed door rood weg en schepte daarbij bijna nog een fietser,” aldus het slachtoffer.
Gelukkig hoeven we de aankomende tijd niet te vrezen voor deze man, want hij zit achter slot en grendel!
Bron: Roddelpraat.nl / Sikkom.nl