Roxeanne Hazes opgelucht: 'Vertrek Rachel bij Holland Zingt Hazes is heel goed nieuws'

Nieuws
donderdag, 06 maart 2025 om 21:34
uc

Roxeanne Hazes heeft niet bepaald getreurd om het nieuws dat haar moeder Rachel Hazes stopt bij Holland Zingt Hazes. In een reactie bij RTL Boulevard noemde ze het vertrek van haar moeder bij het populaire muziekevenement zelfs 'heel goed nieuws'. De relatie tussen moeder en dochter is al geruime tijd ernstig verstoord.

Positieve reactie op vertrek Rachel

Het nieuws dat Rachel Hazes definitief afstand neemt van de organisatie van Holland Zingt Hazes is door haar dochter Roxeanne met instemming ontvangen. Roxeanne, die al lange tijd geen contact meer heeft met haar moeder, reageerde opvallend positief op deze ontwikkeling. Het vertrek van Rachel is volgens MediaLane, het productiebedrijf achter het evenement, in goed overleg gegaan.

Ook André Hazes jr., de zoon van Rachel, heeft samen met zijn zus gereageerd op het nieuws tijdens een uitzending van RTL Boulevard. De reacties van beide kinderen onderstrepen de gespannen familieverhoudingen die al geruime tijd spelen binnen de Hazes-familie.

Juridische strijd binnen de familie

De positieve reactie van Roxeanne komt niet uit de lucht vallen. Er loopt al enige tijd een juridische strijd tussen Rachel Hazes en haar kinderen. Deze familieconflicten hebben de afgelopen jaren regelmatig de media gehaald en hebben ook invloed gehad op het evenement Holland Zingt Hazes, dat jaarlijks wordt georganiseerd ter ere van de legendarische zanger André Hazes sr.

Rachel Hazes zou door haar betrokkenheid bij het evenement aanzienlijke inkomsten hebben gegenereerd. Volgens berichten in De Telegraaf zou het gaan om 'tonnen' die ze met het evenement verdiende. Met haar vertrek komt er mogelijk een einde aan deze financiële constructie.

Toekomst van Holland Zingt Hazes

Met het vertrek van Rachel Hazes hoopt men dat Holland Zingt Hazes zich meer kan richten op waar het evenement oorspronkelijk voor bedoeld was: het vieren van de muziek van André Hazes sr. Het evenement, dat meestal plaatsvindt in de Ziggo Dome in Amsterdam, trekt jaarlijks duizenden fans die de muziek van de volkszanger komen eren.

Ondanks de kritiek van sommige artiesten op Rachel Hazes, zoals Wolter Kroes die haar publiekelijk bekritiseerde op nationale televisie, blijven zij optreden tijdens het evenement. Dit geeft aan dat de muzikale kant van Holland Zingt Hazes voor velen belangrijker is dan de familieperikelen.

Het evenement viert dit jaar dat het 20 jaar geleden is dat André Hazes sr. zijn legendarische afscheid nam. Met het vertrek van Rachel lijkt er een nieuwe fase aan te breken voor Holland Zingt Hazes, mogelijk met een grotere rol voor Roxeanne en André jr.