Beelden: Broertje Ronnie Flex beroofd "je k***er dode oma"

Viral
door Dean
woensdag, 22 maart 2023 om 19:57
adf samski
Het broertje van Ronnie Flex, ook bekend als ADF Samski is vanmorgen bestolen. Zijn autoruit is ingeslagen en er zijn een aantal dure spullen weg, Samski had nog een boodschap voor de dief.

Hits

Ondanks dat zijn grote broer een bekendere naam heeft, heeft ook Samski een aantal grote hits op zijn naam. 100 tranen, Okee shordy en No Hook III zijn daar goede voorbeelden van. Samski treedt regelmatig op en is steeds groter aan het worden in Nederland.
image 30

Dure schoenen

Wat er precies allemaal gestolen is is niet helemaal duidelijk. Wat wel duidelijk is is dat in ieder geval zijn schoenen zijn meegenomen. Het zou gaan om een paar Nike Air Force UNDEFEATED. De resell prijs van de schoenen is ongeveer tussen de 195 en 345 euro.
Lees snel verder op de volgende pagina!
Lees hieronder snel verder!

De beelden

Samski deelde vanmorgen de beelden op zijn Instagram. Op de beelden is te zien dat zijn autoraam eruit is geslagen en dat hij er erg boos om is. Hij schrijft bij de foto namelijk: "je k*nker dode oma" dit wijst erop dat hij er dus niet erg van gediend is..
Bekijk de beelden zelf hieronder:
image 29 473x1024
Wat vind jij hiervan?
Volg @gloednieuw op Instagram en praat mee!