Er wordt veel gesproken over de jurk van koningin Maxima. Ze heeft kritiek ontvangen in zowel de traditionele media als op sociale media vanwege haar keuze van jurk tijdens de bruiloft van kroonprins Hoessein in Jordanië.
Maxima draagt een prachtige jurk met een diepe V-hals, wat voor opschudding online zorgt. Velen vinden het namelijk te gewaagd voor een bruiloft, vooral in Jordanië waar een islamitisch huwelijk plaatsvindt. De jurk heeft trompetmouwen en is eerder door haar gedragen in 2017.
Jeroen Snel, die onlangs kritiek kreeg vanwege zijn mening over Eloise, heeft tot nu toe nog weinig gezegd over de jurk. Bridget Maasland vraagt hem erom. “Ik vond dat ze er weer prachtig uitzag, maar bedoel je dat je er niets over kan zeggen dat ze een laag decolleté heeft? Vond je dit ook een grensgeval, nee toch?”.
Lees snel verder op de volgende pagina!
Lees hieronder snel verder!
“In dat soort landen is de dresscode vaak wat hoger gesloten. Maar goed, wie ben ik?” Hij besluit er verder niets over te zeggen: “Anders krijg ik het land over me heen” zegt hij.
Mensen zijn het er niet over eens of het kan: “Draagt de bruid een hoofddoek? Zo niet dan is het geen officieel islamitisch huwelijk.” “Het is een huwelijk bij een Islamitische familie thuis. Maar ook dan hangen er betere jurken in haar kast”
Bekijk de beelden hieronder:
Wat vind jij hiervan?
Volg @gloednieuw op Instagram en praat mee!